Marodka a zranění sužují rezervu

SK Braškov – Tatran Rakovník B 6:1 (2:1)

Hosté odjeli kvůli marodce s pěti dorostenci, ale v prvním poločasu nebyli horším týmem. Sice inkasovali již po minutě, ale ve 20. srovnal tečovanou střelou Tauš – 1:1. Poté měl šanci otočit vývoj L. Skoupý, ale těsně minul. Klíčový okamžik zápasu přišel ve 44., kdy se zranil kapitán Čermák. Domácí hostům míč vrátili, ale přišla chyba v rozehrávce. Následoval brejk. Centr a druhý gól – 2:1.

Když po dvou minutách druhé části rozhodčí odpískal velmi přísnou penaltu, bylo rozhodnuto – 3:1. Hosté se sice snažili, ale v závěru dostali lekci z produktivity a naivity, když se domácí ještě třikrát prosadili – 6:1.

Zdeněk Weis: „V naší situaci to není až takové rozčarování. V prvním poločasu jsme byli fotbalovějším týmem, ale góly dávali domácí, kteří nás po přestávce potrestali za naši nezkušenost a naivitu. Zranění a nemoci nás sužují a od toho se odvíjí výsledek.“

Tn. Rakovník B: Tůma – Andrt, Weis, Jiřík, Čermák (47. Vojtek) – Borsuc, Hájek, Konopásek (68. Pšenička), F. Skoupý – L. Skoupý – Tauš. Trenér: Zdeněk Weis. -tělo-